Týden tu nic nepřiblo... A důvod? Škola. Píšeme zasraný Kalibra a potřebuju dostat aspoň "Chvalitebně" abych dostala to, co chci. Hehe. 
Na poítač... moc nechodim, sedim venku a tak. Stále spim u T. a naši.. o tom ví. Ale nic. Jsem šťastná, jo, tady mě to nebaví, jsem venku, nebo se učim. Tak.

Já nechci... Já musím!

22. prosince 2010 v 0:03 | Salliene |  Já nechci... já musím!
Krátká úvodka, spíš jenom abyste se vžili do děje... °°
Snad jen: Co je psáno kurzívou vypráví Andreas.

***

Tak fajn.
,,Tohle vypadá na slušnou dávku." Prohodit Andreas, sroloval papírek a hodil pohledem na Lucase. Ten se jenom usmál, pokynul hlavou.
"Stejně je to na nic," prohodil vysoký kluk s tmavě blond vlasy. Lucas se na něj nervózně podíval: ,,Co je na nic?"
"Tohle, ten zkurvenej život."
"Žiješ jenom jednou, tohle musel někdo odnést." Zachychotal se Lucas.

Z Andyho pohledu...
Jo, pořád si pamatuju ten rozhovor. Proč? Kvůli tomu, co mi řekl Lucas. ...Žiješ jenom jednou a tohle musel někdo odnést. Nechci jiný život, jen lepší. Chci si splnit sny. A svý cíle.
Právě jdu k Alanovi, touhle divnou ulicí, stojí tady spousta děvek. Tohle je můj život - tyhle kurvy, fet a problémy. A spousta lidí - všichni po mě něco chtěj. Každej má něco navíc, ale všem někdo něco vzal. Tahle cesta je docela nebezpečná. Problémů mám dost, nechci další, tady, v tomhle životě, si musím dávat pozor.

Vypravěč - o pár dní později...
,,Čau, tak, ty jdeš ke mě?"
,,Čus, Alane, jo, byli jsme domluvený, takže co děláš tady?" Nadzdvihl obočí Andy.
,,Šel jsem pro dávku," Alan našpulil rty, zatvářil se provinile, rukou poklepal na kapsu. On nebyl závislí, ani Andreas nebyl, ale nemělo to od toho daleko.
,,A co bereš?" Šeptl Andy a podíval se na chlapce vedle sebe. 
Alan se rozhlížel po ulici, stála tady spousta šlapek, všechny chtěli prachy na fet, všechny byli závislý. Propadlý oči, vychrtlá těla, obličej naprosto schovaný pod make-upem.
,,Pervitin, herák, ale nejsem jako ony," Hodil hlavou k partě rozklepaných holek. ,,No, nechceš jít do klubu?"
Andreas to tady neměl rád. Žebráci, překupníci a často se tady procházela policie... A to Andy a kluci jako je on, nesnášeli. Jak jinak...

Nesnášim to tady. A ty děvky... Potřebuju dávku. ...Chci dávku, bez ní nikam nejdu - tuhle noc si chci vážně užít. Navíc jsem po dlouhé době pryč z Londýna - a tady, v New Yourku to miluju... Jo...
*** Konec úvodky
 


Komentáře

1 Claire Claire | Web | 22. prosince 2010 v 9:31 | Reagovat

jestli chceš vědět můj názor.. myslím že to má v sobě hodně.. ale je to trochu špatně napsaný.. Moc tam používáš jména a to pro ty zkušenější čtenáře není dobrý. Všimni si že v knížkách je to popsané tak, aby se v om člověk vyznal ale není to tam přehnaný.. Moc se mi to líbí, ale není to napsaný dobře. Doufám že se nenaštveš, že to říkám :) .. Kdyžtak bych mohla tohle přepsat.. a viděla bys můj pohled... Taky dělám chyby, ale moje chyby jsou spíše pravopisné.. :)

2 Destiny Destiny | Web | 22. prosince 2010 v 13:49 | Reagovat

"Žiješ jenom jednou, tohle musel někdo odnést."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama