Týden tu nic nepřiblo... A důvod? Škola. Píšeme zasraný Kalibra a potřebuju dostat aspoň "Chvalitebně" abych dostala to, co chci. Hehe. 
Na poítač... moc nechodim, sedim venku a tak. Stále spim u T. a naši.. o tom ví. Ale nic. Jsem šťastná, jo, tady mě to nebaví, jsem venku, nebo se učim. Tak.

*Povídky

14. prosince 2010 v 11:30 | Salliene

*Povídky


Alex Barren

Yaoi povídka, vícedílná
Alex je jiný. V chování, v orientaci. Nikdy dřív si to neuvědomoval, ale když se mu v klubu podaří políbit svého nejlepšího kamaráda... je si jistý, že se do něj zamiloval...

Můj názor

Ještě dřív, než jsem to začala psát, jsem s Alexem měla velké plány. -A stále mám. Zatím je to nejčtenější povídka z mého skladu.

Ukázka

Lehli si vedle sebe. Hladili se, mazlili, nakonec Alex s tichým oddychováním usnul. Pootevřel pusinku, hlavu položenou na Benjaminovi, kterého (krom ostatního) obepínal rukama. Banjamin ho pořád šimral na ruce, na bříšku. Když si uvědomil, že Alex leží nahý a nejspíš mu je trochu zima, natáhl se pro deku a oba je přikryl. ,,Děkuju," Šeptl Benjamin, i když věděl, že jeho přítel spinká. I on zavřel očka, po chvilce usnul.


Já nechci... já musím!

Andreas - obyčejný kluk, z rodiny plné hádek a násilí. Jenom se z toho zlého období potřeboval nějak dostat... A skončil u Petera. Denně s dávkou heráku, nebo hulením má dobrý život. 

Moje poznámka

Pomalu začínám mít pocit, že se bude psát těžce. Snad ne, doufám, že to zvládnu, tohle je první povídka, kterou mám celou připravenou. 

Úryvek

,,A co bereš?" Šeptl Andy a podíval se na chlapce vedle sebe. 
Alan se rozhlížel po ulici, stála tady spousta šlapek, všechny chtěli prachy na fet, všechny byli závislý. Propadlý oči, vychrtlá těla, obličej naprosto schovaný pod make-upem.
,,Pervitin, herák, ale nejsem jako ony," Hodil hlavou k partě rozklepaných holek. ,,No, nechceš jít do klubu?"
Andreas to tady neměl rád. Žebráci, překupníci a často se tady procházela policie... A to Andy a kluci jako je on, nesnášeli. Jak jinak...


Jednorázovky

Často nemají ani zápletku, je to jenom spousta písmen vedle sebe...Připravuji:

Jenom naše sladké tajemství...

Hetero povídka, vícedílovka, cca 8.dílů
Můžete mít milence... Pokud o tom Váš přítel neví. A nemůže se to nějak dozvědět? Samozřejmě. Nevěra se většinou přihlásí sama...

Můj názor
Povídka... hetero povídka, musím dodat, jako jedna z mála, ale přesto tady bude. 
Díly dlouhé kolem jedné stránky ve wordu, max. počet dílů - 8.

Ukázka
"Stejně se to tohle jednou dozví," nakrčila obočí Chantal. "A my dva budeme v prdeli.
"Ale ne, hlavně se neboj." Šeptl Josh, přitáhl si jí k sobě a vášnivě jí políbil. "Takhle.... to," šeptal mezi polibky; "má... být. Hlavně.... se neboj,"
"Neboj se? Měli jsme se vdávat,... máme se vdávat, jsem zasnoubená a spím s tebou." Odtáhla se od něj. Zvedla obočí, sedla si na pohovku, stále si hrála s lemem svého trika. 
"Tak si ho neber," Josh a ta jeho ironie. Její snoubenec byl z bohaté rodiny, kdyby zrušila svatbu... Byl by to skandál. Pro celou jeho rodinu.
"Ale, no tak,"

Jeden rok... 

Vícedílná yaoi povídka, 
Fanoušci yaoi (pokud někdo neví význam slova - vysvětlení dole v menu) se můžou těšit. S Christiánem a Thomasem zažijete jeden rok. Jeden rok, 12 měsíců, 365 dní. Kolik bude dílů? -12. Jeden měsíc - jeden den. Vánoce, narozeniny, prázdniny,... Jak je zvládá a slaví chlapecký pár v mé povídce?

Můj názor
Oh, povídka s velkým srdcem, jak mi řekla K. po tom, co si přečetla první díl. Yaoi miluju, tohle je moje zlato. 

Ukázka
Zatím není k dispozici, časem jí ale určitě přidám! 

 


Komentáře

1 S.. S.. | Web | 23. prosince 2010 v 19:08 | Reagovat

Alexe si přečtu až bude asi dokončený.. jsem líná člověk a nebaví mě moc čekat. Takže mě máš jistou po jeho dokončení. Nevíš kolik to bude mít kapitol? :D

2 Alex Alex | Web | 2. února 2011 v 16:28 | Reagovat

nehorázně se na to všechno těším :) hlavně na Alexe a na Jeden rok

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama