Týden tu nic nepřiblo... A důvod? Škola. Píšeme zasraný Kalibra a potřebuju dostat aspoň "Chvalitebně" abych dostala to, co chci. Hehe. 
Na poítač... moc nechodim, sedim venku a tak. Stále spim u T. a naši.. o tom ví. Ale nic. Jsem šťastná, jo, tady mě to nebaví, jsem venku, nebo se učim. Tak.

4.díl

14. prosince 2010 v 18:16 | Salliene |  Alex Barren
4.díl

Četli jste minulý díl?? :))) Jestli ne, můžete se na něj podívat tady.
Užijte si to.. :)

***
"Do prdele," Vykřikl znova a začal se co nejrychleji oblékat. "Benjaminéé!"
"Co?" Benjamin vlastně vůbec nevěděl  o co jde, vzbudil ho křik jeho přítele. Mnul si oči a snažil se pochytit alespoň nějakou informaci o tom, co se teď děje.
"Ty nic nevíš? Sakra, viděla nás máma," Šeptal, přitom ale křičel. Mával rukama sem a tam a hledal jakoukoli část oblečení. Benjaminovi věci házel na postel, svoje co nejrychleji natahoval na sebe.
"Tvoje… máma… Já - ty. Sakra! Podej mi kalhoty." Fajn. Teď si to uvědomil. Ale Alex byl teď trochu mimo. Sedl si na postel a začal vymýšlet výmluvu; "Víš co," šeptl. "Možná bychom jí to měli vysvětlit. Tak, jak to je." Benjamin kývl na souhlas. "Ale," pokračoval Alex, jeho oči tikaly z postele na Benjamina a na dveře.  "Bude mě nasnášet."
Benjamin se dooblékl, podal Alexovi triko a když se oblékl i on, chytil ho za ruku, a táhl dolů. "Benji," Pípl a nejistě se usmál.
"Ale no tak, neboj se," Benjamin popravdě nechtěl, aby to Alexova matka věděla, ale věděl, že by to říct měli…
"Neboj se? Benjamine, ona mě bude nenávidět!" Leskly se mu oči, jeho hlas přeskakoval.
Benjamin beze slova vedl Alexe do kuchyně. Nejspíš tam teď byla Alexova matka.
"Mami?" Jestli čekáte, že seděla u stolu, s hlavou v dlaních… máte pravdu.
Nadzdvihla obočí a prohlédla si oba chlapce. Benjamin, když si uvědomil, že Alexe drží za ruku, okamžitě ho pustit. 
"Mami, tohle… Měla bys to vědět."
"Takže to je pravda," Začala. "Alexi, Benji, mě - mě to nevadí," Usmála se. "Jenom jsem čekala spoustu vnoučat a... A já tě takhle budu mít stejně ráda. A jak dlouho vy dva, no..."
"Asi 3 hodiny," Šeptl Benjamin, protože Alex očividně mluvit nechtěl. Mamča se usmála. "Aha, no, já stejně ještě musím do práce, tak vás nechám samotný," Usmála, když se rozloučili a Alex s Benjaminem zůstali doma sami, sedli si ke stolu.
"Fajn, je to vyřešený. A nejsou problémy," Pronesl hnědovlásek a podíval se Benjamina.
"Jo. No... nechceš si třeba pustit film? Nebo jít do čajovny?"
"Do čajovny? Jo! Ty víš, jak miluju čaje! Můžeme tam. Teď?"
V čajovně
***
  "No, půjdeme do salónku? Támhle nikdo není!" Alex miluje čaje. Přesně jak řekl. Dokáže za ně utrácet stále - stejně jako za všemožné šampony a masky na vlasy. Ale teď jsme u čajů...
Oba se pohodlně posadili a čekaly až jim někdo donese nabídku. Každou chvilku se políbili, hladili, když v tom je vyrušil mužský hlas.
"Dobrý den," Mladý chlapec, blonďák, modré oči a nádherně hubená postava, jim podával lístek. Benjamin, když si všiml chlapcova pohledu na jehoAlexe, chytl ho hned za ruku a přitáhl si ho k tělu. Chlapec sklopil pohled dolů, posunul vlasy z čela a slabě se začervenal.
Spolu s nabídkou jim podal i zvoneček. "Ty zvonečky miluju!" Šeptl Alex a políbil Benjiho na tvář.
Chlapec kývl hlavou, bezeslova odešel.
Alex si povzdychl, pohladil Benjamina, rukou mu zajel do vlasů a svůdně se usmál.
"Vybereme si ten čaj, ne?" Odsekl Benjamin, vysmýkl vlasy z Alexových prstů a ukázal na nabídku.
"Alexi, co ti, sakra, zase je? Já jsem docela rád, že to máme zase tak moc nevadí a ty to musíš zase zkazit? Dík." Alex neměl takovéhle situace rád. Snažl se jim vyhýbat, snažil se uchránit si své sebevědomí, svoji hrdost. Snažil se mluvit co nejtišeji, mával rukama na všechny strany, očima tikal po vybavení čajovny.
"Alexi," Nadechl se Benjamin. "Tohle je i pro mě...blbá situace, jetli sis nevšiml, ten kluk je taky teplej a- Do prdele! Já chodim s klukem!" Šeptal, zároveň křičel a kýval hlavou nahoru, dolů, ještě níž...
Alex se začal bát. Myslel, že tohle téma se řešit nebude, že tohle téma bude jasný a nebude potřebovat žadný komentář. Mělo by to tak být, ne? A co bylo na téhle situaci nejhorší? Jedna věc? Ne... spoustu malých věcí. Ten kluk, který je pozoroval od baru, Alexovi vzpomínky na to, jak se mu Benjamin chlubil s jeho první holkou, Benjaminův pohled.
"Asi jsem měl vědět, že to nebude tak kurevskylehký. Bylo to před pár hodinama až moc dokonalý na to, aby to ještě pár zkurvenejch dní mohlo vydržet." Vzlykal Alex. Jak jsem vám řekla - Alex tyhle situace neměl rád, neuměl je řešit, nesnášel je. Možná by se dalo i říct, že se jich bál.
"Alexi! Ali," Začal Benjamin. "Já - já jsem nechtěl říct, že s tebou nebudu, vlastně... Miluju tě, a neměl jsem vlbec říct to, co jsem před chvíli řekl, jenom... Já jsem chodil s holkama. Vzpomínáš?" Benjamin se ho nejspíš snažil utěšovat, ale jeho pokusy byli marné. Alexovi oči se zářivě leskly slzami, až jedna z nich našla cestičku ven a stékala mu po obličeji.
"Né, Aliii, prosím, neplakej, Alexi, já... jsem nechtěl nic říct, já tě miluju a teď jsi jenom ty, no tak... Prosím, neplakej," Tohle se Benjaminovi opravdu nelíbilo. Vlastně se cítil hrozně, když Alex plakal kvůli tomu, co se vzneslo z jeho pusy - tohle nechtěl.
"Benji, já... Já nevim." Vzlykal, zavěšený do Benjamina. Jednou rukou mu tahal mikinu dolů, když ho objímal
a
druhou ho držel za bok. Když se po pár minutách uklidnil a po několika zopokovanýchMILUJU TĚod Benjamian přestal brečet, vybrali si čaj.
"Eh... Mám dojem, že ten kluk tě chce." Řekl rázně Benjamin a přísně se podíval na Alexe.
"Hmm..."
"Sakra, to se nemůže koukat jinam?"
"Hmm.."
"Sakra, Alexi!"
 


Komentáře

1 S.. S.. | Web | 26. prosince 2010 v 11:01 | Reagovat

Heh.. trochu / více / majetnický Benji. Jenom mi trošku vadí ty jejich společné reakce. Přijdou mi u všech v povídce "divné" - matka ani ne, ale u kluků to mám od této kapitoly. Alex ze sebe dělá přehnanou holku a Benji zase pěknýho dementa. Nemám to v povídkách ráda, jinak stále to něco do sebe má a mě se to líbí :).

{ Myslím si, že tohle ti bylo potřeba říci, vím můžeš se ohánět Alexovým mozkem - to jak se chová. Okey.. ale je to opravdu někdy až nepřiměřeně přehnané }

2 Fefe,Fruktis Fefe,Fruktis | Web | 29. prosince 2010 v 20:06 | Reagovat

Fájn,majú asi modernú mamu :D ... tým lepšie pre nich.
Ale prekvapila ma jej reakcia,takej by sa človek v reálnom svete asi nedočkal.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama