Týden tu nic nepřiblo... A důvod? Škola. Píšeme zasraný Kalibra a potřebuju dostat aspoň "Chvalitebně" abych dostala to, co chci. Hehe. 
Na poítač... moc nechodim, sedim venku a tak. Stále spim u T. a naši.. o tom ví. Ale nic. Jsem šťastná, jo, tady mě to nebaví, jsem venku, nebo se učim. Tak.

3.díl - Alex Barren

14. prosince 2010 v 18:14 | Salliene |  Alex Barren
Ahoj, takže 3 díl je tady. Jestli se vám to zdá krátký,...tak vás zdání neklame, ale psala jsem to několik hodin..:D
        Tak napište, jak se vám líbí! 
 ***                         


  Alex zabočil do jedné z mnoha ulic, kolem kterých procházel.
Rozhlédl se, když uviděl Benjamina, který na něj mával, rozběhl se za ním.

,,Ahoj," Stydlivě řekl Benjamin a ukázal na volný stolek před kavárnou. Alex kývl na pozdrav a posadil se. Benjamin ho následoval. ,,O čem si se mnou chtěl mluvit?" Řekl Alex a zatřásl hlavou, čímž posunul vlasy z čela. 
,,Dobrý den, co si dáte k pití?" Přišla k nim hnědovláska, s nápojovým lístkem a mile se usmála. Alex otevřel lístek a spěšně hledal nabídku čajů. ,,Já si dám obyčejný citronový čaj. Děkuju," kývl a podíval se na Benjamina, jako by říkal:
A ty, lásko?Když si to ale uvědomil, skopil pohled ke stolu a poslouchal co se kolem něj děje.
,,Já si dám colu," houkl Benjamin.
,,Tak o čem si chtěl mluvit?" Nadzdvihl obočí hnědovlásek, rozhlédl se kolem sebe.
,,Ale no tak, Alexi. Tohle je... Proč si mě políbil?" Vychrlil na Alexe. V tu chvíli oba zčervenali.
,,Já... jenom..." Nevěděl co má říct, i když věděl, že Benjamin bude chtít mluvit právě o tomhle. O tom, co se před pár dny stalo. Ach jo...
,,Bože, Alexi, neudělal jsem to ze zvědavosti, miluju tě. Už dýl... ale ne zase nějak extra dlouho, ale...
já... nevim... Prostě..." On to řekl! Teda... snažil se a nakonec to řekl! Dívali si vzájemně do očí. Oba byli potichu, nevnímali ani hluk kolem nich, něčí volání, ani smích pobíhajících dětí. Alex chtěl zrovna něco říct, když v tom..
,,To líbaní... moc - moc se mi to líbilo," Šeptl Benjamin a pousmál se. Alex nezměnil svůj výraz a se slovy: ,,Ale?" Se ještě víc zamačil.
,,Nemrač se, ne, Alexi, žádný ale není,"Našpulil rty.
,,Ale... takže," Alex se nejspíš chtěl na něco zeptat, když v tom se Benjamin opatrně naklonil přes stůl až k hnědovláskovi, který mohl cítit jeho dech na svých rtech. "Pšš," šeptl a přiblížil se k němu natolik, že stačilo maličko naklonit hlavu a... a...
Jejich rty se spojili, jazyky si spolu hráli, chvílemi bojovali. ,,Miluju tě,"pípl po chvilce Banjamin, usmál se. Teď už se zazubil i Alex a tiše pronesl: ,,Nechceš zajít k nám?" Zachychotal se ještě, přišemže se jeho očička zářila a třpytila.

***U Alexe
V zámku zarachotily klíče a potom byl slyšet jenom zadržovaný smích a bouchnutí dveří. V tu chvíli někdo vyprskl smíchy. "Viděls´jak se ta babka dívala, když si mi-" Smál se Alex, ale nestačil doříct, protože Benjaminova reakce byla rychlejší: ,,Viděl, Alexi," Usmál se ještě, ale teď už mezi nimi panovalo ticho, doplňováno rychlým dýcháním. Přiblížili se k sobě a během dlouhého polibku se nějak dostali so Alexova pokoje. Benjamin ho shodil na postel a snažil se z něj sundat triko. Bohužel... ,,Alexi," Pobídl ho, aby se pokusil sundat si tričko. Benjamin ho políbil a od obličeje jel níž, než se nedostal na bříško, po kterém motýlými polibky jel stále níž, až k bodbříšku. Jednou rukou mu stáhl kalhoty a druhou jezdil po jeho těle. Když už byli kalhoty dole, vyměnili si intenzivní pohledy. Benjamin se usmál. Rukou jezdil Alexovi po stehneh, nehty šimral i bodbříško. Oba si to užívali. Benjamin vzal Alexe do pusy, rokou stále přejížděl po stehně a druhou jezdil po Alexově bříšku. ,,Mmm," vzdechl hnědovlásek a položil ruku na Benjaminovu hlavu, slabě jí přitlačil do svého klína. ,,Uh,"
Benjamin pohyboval hlavou nahoru a dolů, několikrát hlavu natočil, chvílemi Alexe dráždil rukou.
Když Benji zrychlil pohyby, Alex začal hlasitěji vzdychat. Rukou tlačil na Benjaminovu hlavu, a snažil se jí natočit přesně tak, aby vyplnil jeho touhy.
Alex už skoro křičel, místo tichého vzdychání. Ještě chvilku a Benjamin zaplnil Alexovu pusinku. Benjamin všechno poslušně polikal. ,,Ah, Benji," pípl Alex a podíval se na svého přítele. Benjamin mu pohled opětoval a slabě se usmál. Svlékl si košili a hodil ji kamsi za sebe, k Alexovu oblečení. Lehli si vedle sebe. Hladili se, mazlili, nakonec Alex s tichým oddychováním usnul. Pootevřel pusinku, hlavu položenou na Benjaminovi, kterého (krom ostatního) obepínal rukama. Banjamin ho pořád šimral na ruce, na bříšku. Když si uvědomil, že Alex leží nahý a nejspíš mu je trochu zima, natáhl se pro deku a oba je přikryl. ,,Děkuju," Šeptl Benjamin, i když věděl, že jeho přítel spinká. I on zavřel očka, po chvilce usnul.

Po hodině:
Dveře bouchli. Ozval se pozdrav a otázání, jestli někdo v domě je, a potom bylo slyšet, jak někdo vychází po schodech a blíží se k Alexově pokoji.
Jeho matka ani nezaklepala a vlítla dovnitř. Zůstala stát a koukala na svého syna a jeho...kamaráda.
,,A - Alexi,"
Chlapec se probral a vyděšeně podíval na matku a potom na Benjamina.
,,Mami!" Vykřikl. V tom se jeho matka otočila, zavřela dveře a odešla.

Sallý
 


Komentáře

1 Tér. Tér. | Web | 23. prosince 2010 v 14:48 | Reagovat

ehh...WOW je to síla :D

2 S.. S.. | Web | 26. prosince 2010 v 10:58 | Reagovat

Ohoo~ hezké to nechytání.
*připadám si jako psychopat, když komentuju, komentuju - jenom sama pro sebe*.

3 Fefe,Fruktis Fefe,Fruktis | Web | 29. prosince 2010 v 20:03 | Reagovat

:) Možno je to krátke,ale ... sama viem ako ťažko sa spracúva normálny text.Takže ... časom sa to možno zmení na dlhšie.Ale osobne neuveriteľne obdivujem ľudí,čo dokážu ffku napísať na 6strán jeden diel.Tomu sa už vraví obrovský gigantický talent. ^^
.................................
:D Fúha  a na mňa to bolo nejak moc rýchle,takže .. toršku som tým aj možno prekvapená.Ale s tou mamou to bol dobrý ťah,ako v telenovela,aby človek ostal maximálne napätý.Milujem vápletky :DD Zo mňa je asi ťažká intrigántka.

4 Fefe,Fruktis Fefe,Fruktis | Web | 29. prosince 2010 v 20:03 | Reagovat

Em,neviem prečo bol predchádzajúci komentár spam.
Usúd sama

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama