Týden tu nic nepřiblo... A důvod? Škola. Píšeme zasraný Kalibra a potřebuju dostat aspoň "Chvalitebně" abych dostala to, co chci. Hehe. 
Na poítač... moc nechodim, sedim venku a tak. Stále spim u T. a naši.. o tom ví. Ale nic. Jsem šťastná, jo, tady mě to nebaví, jsem venku, nebo se učim. Tak.

1. díl - Alex Barren

14. prosince 2010 v 18:03 | Salliene |  Alex Barren

1.díl

Je tady první díl povídky o Alexovi. 
UPOZORŃUJU JEŠTĚ JEDNOU, ŽE JE TO HOMOSEXÚÁLNĚ ZAMĚŘENÁ POVÍDKA!!!
Příjemné čtení..:))

****
  Chlapec v tmavé mikině si zabořil ruce do kapes, rychlím krokem se rozešel k východu tohohle (pro něj) hnusnýho klubu. Když byl venku oddychl si, že za ním nikdo nejde, ještě zrychlil a snažil se myslet na něco jiného…


Nemohl tomu uvěřit. On ho opravdu políbil! Jak mu měl říct, že… že se asi líbí víc kluci, než
holky…
Byl to jeho nejlepší přítel…


Nebude o tom vůbec mluvit. To je nejlepší rozhodnutí. Po chvíli přemýšlení se ocitl jen několik set metrů od domu. Od toho místa, kam teď vážně nechtělo. Proto zašel do parku. Pohodlně si sedl na lavičku, vybavoval si výraz svého kamaráda, v tu chvíli, když se jejich rty spojili.

Vyndal z kapsy mobil a najel na příslušnou ikonu - zprávy. Klikal na tlačítka jak nejrychleji mohl:
Ahoj, Banjamine, víš, to co se stalo v klubu… Nevim co mě to chytlo. Alex


Ještě předtím, než sms-ku odeslal, nervózně probíral všechny okolnosti, které nastanou až se uvidí.
Odesláno. Zdělil mu displej mobilu. Hnědovlásek přivřel oči a oddychl si. "Bože…" pípnul.

Mobil zazvonil a jeho kapsa se v tu chvíli rozsvítila. Benjamin píše. Alex se nadechl a začal číst:
Alexi, vůbec nevim co říct. …Doufám, že to nebylo víc, než jenom tvoje šílený záchvaty… Uvidíme se zítra. Hezky se vyspi. Benjamin


Alex se zvedl a zamyšleně zamířil domů.

Z tý sms-ky to vypadá dobře. Nic mu nedošlo,… takže mu to budu muset vysvětlovat
já. Sakra. Na druhou stranu si myslí, že jsem jenom chtěl vyzkoušet jak líbají kluci,
 pomyslel si a dál vymýšlel v duchu plán… toho bych mohl využít a nic mu neříct. Ale to bych se musel hrozně přetvařovat, a lhát svýmu nejlepšímu kámošovi. Hmm…

  
Myšlenky se mu promítali před očima. Vlastně byl natolik zamyšlený, že si ani neuvědomoval, že je jen kousek od domu. Zrovna na zahradu jeho domu svítila pouliční lampa. Čekal, jak jeho matka ponořená do sametové deky nedočkavě vyhlíží svého syna. Bude se ptát jak se bavil a co dělal… A taky proč není opilý, a proč přišel tak brzo. Jeho matka musela být obeznámená s jeho zálibami. Pro ní to byl stále ten malý chlapeček, který se bojí bouřek a miluje svoje rodiče. Ale Alex už vyrostl. Byl z něj 16-ti letý hnědovlasí chlapec (což jeho matka taky nemohla překousnout, protože když se narodil měl krásné černé vlásky, ale s postupem času mu jako většině dětí zesvětlali), který už vlastně není závislý na mamince a tatínkovi.

   Když Alex konečně dorazil ke dveřím domu, nahmatal v kapse klíč a tiše odemkl. Vešel do obýváku a rozsvítil. Jeho matka ležela v křesle, v jedné ruce měla knížku a v druhé svírala mobil. Podle výrazu to vypadalo, že zrovna usíná.


"A - Alexi, ahoj, co,… kolik je?" Vstala a cestou k Alexovi se stačila podívat na hodiny.
"Ahoj, mami,"
"Co se stalo, že si tady tak brzo?" Samozřejmě se hned začala vyptávat.
"Mami, dívej se na mě jinak, a ne tím vražedným pohledem. Nestalo se nic, jenom," začal Alex vysvětlovat: "Jenom jsem docela ospalý, tak jsem se rozloučil s Benjaminem a odešel,"
Na pohledu jeho matky bylo jasné, že mu nevěří, ale Alexovi oči jí naznačili, že mluví pravdu - i když to tak nebylo...

"A… No, fajn. Chceš něco k jídlu?" Pohladila ho po rameni.
Alex zavrtěl hlavou a odešel do svého pokoje. "Dobrou," dodal.

Sedl si na postel a opřel se velikého plyšového medvěda. Do ruky vzal plyšovou žábu a usmál se na ní. "Neuvěříš, co jsem dneska udělal…" Začal jí vyprávět dnešní zážitky
pološeptem…


V tu chvíli si Benjamin vybavoval chuť rtů svého kamaráda. On nebyl homosexuální, ale tohle se mu vážně líbilo… Salý (Silliene má potřebu zkracovat svou přezdívku do tvaru S., nebo Sallý, nebo Sall..) 
 


Komentáře

1 S.. S.. | Web | 26. prosince 2010 v 10:54 | Reagovat

Zatím to vypadá zajímavě (ano tento díl i stejně ostatní jsem již četla, ale komentář dávám až teď) jelikož mi je líto, že to nikdo nekomentuje >_<. Lamy! :D

2 Fefe,Fruktis Fefe,Fruktis | Web | 29. prosince 2010 v 19:52 | Reagovat

Fúha,celkom zaujímavé...určite sa to nejako vyvinie..idem dalej ako blázon xD ... nevadí.Nemám rada,ked doháňam niečo..a teraz sa to deje,že beriem texty sedemmíľovými krokmi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama